CINT1175A1206K01 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
SL POWER / Advanced Energy
Raktáron: 0
Adatlap
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 100 ~ 240VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CINT1175A1506K01
CINT1175A1206K01
DigiKey raktári szám
271-2805-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CINT1175A1206K01
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,30" M. (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
Igen
Áram - 1. kimenet
10 A