CINT1150A5606K01
DigiKey raktári szám
CINT1150A5606K01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CINT1150A5606K01
Leírás
AC/DC CONVERTER 56V 100W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 56V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
88%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,30" M. (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
56V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
1.79 A