SKYA21003
DigiKey raktári szám
863-1818-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
863-1818-1-ND - Vágott szalag (CT)
863-1818-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SKYA21003
Leírás
IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 12QFN
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF kapcsoló IC univerzális SPDT 6 GHz 12-QFN (2x2)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SKYA21003 modellek
Kategória
Beiktatási veszteség
0,35dB
Gyártó
Skyworks Solutions Inc.
Teszt frekvencia
6GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
P1dB
38,5dBm
Alkatrész státusza
Aktív
IIP3
70dBm
RF típusa
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Topológia
fényvisszaverő
Rögzítés módja
Felületszerelt
Áramkör
SPDT
Tokozás
12-UFQFN szabadon lévő kontaktus
Frekvenciatartomány
100MHz ~ 6GHz