SKYA21002
DigiKey raktári szám
863-SKYA21002TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
863-SKYA21002CT-ND - Vágott szalag (CT)
863-SKYA21002DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SKYA21002
Leírás
IC RF SWITCH SP3T 3GHZ 8DFN
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF kapcsoló IC 802.11b/g/n, Bluetooth, WLAN SP3T 50ohm 8-DFN (2x2)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SKYA21002 modellek
Kategória
Teszt frekvencia
2,5GHz
Gyártó
Skyworks Solutions Inc.
P1dB
29dBm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
IIP3
45dBm
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
50ohm
RF típusa
802.11b/g/n, Bluetooth, WLAN
Tápfeszültség
8V
Áramkör
SP3T
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvenciatartomány
100MHz ~ 3GHz