565AEB1250M00BCGR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Skyworks Solutions Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
1.25 GHz VCXO LVPECL Oszcillátor 2,5V, 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
565AEB1250M00BCGR
DigiKey raktári szám
863-565AEB1250M00BCGRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
565AEB1250M00BCGR
Leírás
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Abszolút frekvenciastabilitás (APR)
±145ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
170mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (5x3.2)
Frekvencia
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,052" (1,33mm)
Kimenet
LVPECL
Max. üzemi áram
83mA (tipikus)
Tápfeszültség
2,5V, 3,3V