545BBA245M760BCGR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Skyworks Solutions Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
245.76 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 1,8V, 2,5V, 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
545BBA245M760BCGR
DigiKey raktári szám
863-545BBA245M760BCGRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
545BBA245M760BCGR
Leírás
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
1,8V, 2,5V, 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
121mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (5x3.2)
Frekvencia
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,052" (1,33mm)
Kimenet
LVDS
Max. üzemi áram
112mA