510KCB25M0000BAG
DigiKey raktári szám
863-510KCB25M0000BAG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
510KCB25M0000BAG
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
26mA
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,050" (1,28mm)
Max. üzemi áram
18mA
Kimenet
CMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V