510KCA24M0000CAG megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
510KCA24M0000CAG
DigiKey raktári szám
863-510KCA24M0000CAG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
510KCA24M0000CAG
Leírás
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
510KCA24M0000CAG modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
26mA
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)
Max. üzemi áram
18mA