510BAA148M500CAG megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Skyworks Solutions Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
ECS Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 668
Renesas Electronics Corporation
148.5 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
510BAA148M500CAG
DigiKey raktári szám
863-510BAA148M500CAG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
510BAA148M500CAG
Leírás
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
23mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)
Kimenet
LVDS
Max. üzemi áram
18mA