SIT9501AE-04B1-2510-50.000000E megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
50 MHz XO (standard) HCSL Oszcillátor 2,5V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SIT9501AE-04B1-2510-50.000000E
DigiKey raktári szám
1473-SIT9501AE-04B1-2510-50.000000ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT9501AE-04B1-2510-50.000000E
Leírás
MEMS OSC XO 50MHZ HCSL
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Max. üzemi áram
31mA
Gyártói tokozás
6-PQFD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)