SIT9501AE-04A1-2510-100.000000E megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
100 MHz XO (standard) HCSL Oszcillátor 2,5V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SIT9501AE-04A1-2510-100.000000E
DigiKey raktári szám
1473-SIT9501AE-04A1-2510-100.000000ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
MEMS OSC XO 100MHZ HCSL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
31mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-PQFW (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)