SIT9375AE-02B3-1810-25.000000E megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
25 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SIT9375AE-02B3-1810-25.000000E
DigiKey raktári szám
1473-SIT9375AE-02B3-1810-25.000000ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT9375AE-02B3-1810-25.000000E
Leírás
MEMS OSC XO 25MHZ LVDS
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
39mA
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-PQFD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)