SIT9120AI-2C2-33E100.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT9120AI-2C2-33E100.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT9120AI-2C2-33E100.000000
Leírás
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
55mA
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)