SIT9120AC-1C2-33E156.250000
DigiKey raktári szám
1473-SIT9120AC-1C2-33E156.250000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT9120AC-1C2-33E156.250000
Leírás
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Vevői azonosító
Részletes leírás
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
69mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (5x3.2)
Frekvencia
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)