SIT8924BM-71-33E-16.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT8924BM-71-33E-16.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8924BM-71-33E-16.000000
Leírás
MEMS OSC XO 16.0000MHZ SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SIT8924BM-71-33E-16.000000 modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
4,8mA
Gyártói tokozás
4-PQFN (2x1.6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Max. üzemi áram
4,5mA
Tápfeszültség
3,3V