SIT8924BM-71-18E-33.333333
DigiKey raktári szám
1473-SIT8924BM-71-18E-33.333333-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8924BM-71-18E-33.333333
Leírás
MEMS OSC XO 33.333333MHZ LVCMOS
Vevői azonosító
Részletes leírás
33.333333 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SIT8924BM-71-18E-33.333333 modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
4,5mA
Gyártói tokozás
4-PQFN (2x1.6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Max. üzemi áram
4,3mA
Tápfeszültség
1,8V