SIT8208AI-GF-18S-25.000000X
DigiKey raktári szám
1473-1503-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-1503-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-1503-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8208AI-GF-18S-25.000000X
Leírás
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 1,8V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
31mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
4-SMD (2.7x2.4)
Típus
Méretek
0,106" H. x 0,094" Sz. (2,70mm x 2,40mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. üzemi áram
10µA
Kimenet
LVCMOS, LVTTL
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V