SIT8208AC-G3-33S-28.636300X megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
28.6363 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AC-G3-33S-28.636300X
DigiKey raktári szám
1473-SIT8208AC-G3-33S-28.636300XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8208AC-G3-33S-28.636300X
Leírás
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Sorozat
Max. üzemi áram
33mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-SMD (2.7x2.4)
Típus
Méretek
0,106" H. x 0,094" Sz. (2,70mm x 2,40mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. üzemi áram
70µA
Kimenet
LVCMOS, LVTTL
Alap típusszám
Tápfeszültség
3,3V