SIT8208AC-23-18E-33.333330
DigiKey raktári szám
1473-SIT8208AC-23-18E-33.333330-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8208AC-23-18E-33.333330
Leírás
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
Vevői azonosító
Részletes leírás
33.33333 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
31mA
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)