SIT8103AI-83-33E-50.00000X
DigiKey raktári szám
1473-31089-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-31089-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-31089-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8103AI-83-33E-50.00000X
Leírás
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
7,5mA
Gyártói tokozás
4-SMD (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)