SIT8103AI-43-33E-8.00000X | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SIT8103AI-43-33E-8.00000X |
Leírás | MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 8 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, Kivezetés nélkül,, szabadon lévő kontaktus |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tápfeszültség 3,3V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±50ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 7,5mA |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alaprezonátor | Tokozás 4-SMD, Kivezetés nélkül,, szabadon lévő kontaktus |
Típus | Gyártói tokozás 4-SMD (7x5) |
Frekvencia | Méretek 0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,039" (1,00mm) |