SIT8103AI-43-33E-8.00000X
DigiKey raktári szám
1473-31087-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-31087-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-31087-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8103AI-43-33E-8.00000X
Leírás
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, Kivezetés nélkül,, szabadon lévő kontaktus
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
7,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-SMD, Kivezetés nélkül,, szabadon lévő kontaktus
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)