SIT8103AC-32-33E-74.17600X | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SIT8103AC-32-33E-74.17600X |
Leírás | MEMS OSC XO 74.1760MHZ LVCMOS LV |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 74.176 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tápfeszültség 3,3V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±25ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -20°C ~ 70°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 7,5mA |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alaprezonátor | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Típus | Gyártói tokozás 4-SMD (5x3,2) |
Frekvencia | Méretek 0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,031" (0,80mm) |