SIT8008BI-23-XXS-20.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT8008BI-23-XXS-20.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8008BI-23-XXS-20.000000
Leírás
MEMS OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oszcillátor 2,25V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
2,25V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
4,5mA
Gyártói tokozás
4-PQFN (3,2x2,5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)