SIT8008AC-22-33E-4.608000
DigiKey raktári szám
1473-SIT8008AC-22-33E-4.608000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8008AC-22-33E-4.608000
Leírás
MEMS OSC XO 4.6080MHZ H/LV-CMOS
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.608 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
4,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
4-PQFN (3,2x2,5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Kimenet
HCMOS, LVCMOS
Max. üzemi áram
4mA