SIT8003AI-23-18E-26.00000X
DigiKey raktári szám
1473-30983-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-30983-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-30983-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8003AI-23-18E-26.00000X
Leírás
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
3,5mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Típus
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. üzemi áram
0,8µA
Kimenet
LVCMOS, LVTTL
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V