SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X
DigiKey raktári szám
1473-30177-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-30177-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-30177-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X
Leírás
MEMS OSC TCXO 50.0000MHZ LVDS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz TCXO LVDS Oszcillátor 2,5V 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±5ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
55mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
6-SMD (5x3.2)
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Kimenet
LVDS
Max. üzemi áram
35mA
Tápfeszültség
2,5V