SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X
DigiKey raktári szám
1473-1116-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-1116-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-1116-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X
Leírás
MEMS OSC DCXO 81.9200MHZ LVCMOS
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
81.92 MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 2,5V 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
34mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
6-SMD (5x3.2)
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Kimenet
LVCMOS, LVTTL
Alap típusszám
Tápfeszültség
2,5V