SIT3521AI-2C133-GG98.280000X
DigiKey raktári szám
1473-30887-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-30887-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-30887-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT3521AI-2C133-GG98.280000X
Leírás
MEMS OSC XO 98.2800MHZ LVDS SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
98.28 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 10-VQFN szabadon lévő kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SIT3521AI-2C133-GG98.280000X modellek
Kategória
Abszolút frekvenciastabilitás (APR)
±150ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
79mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
10-VQFN szabadon lévő kontaktus
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
10-QFN (5x3,2)
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. üzemi áram
58mA
Kimenet
LVDS
Alap típusszám
Tápfeszültség
3,3V