SIT2024BM-S1-33E-30.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT2024BM-S1-33E-30.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT2024BM-S1-33E-30.000000
Leírás
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás SC-74A, SOT-753
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
4,8mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q100
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Frekvencia
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Méretek
0,114" H. x 0,063" Sz. (2,90mm x 1,60mm)
Kimenet
LVCMOS, LVTTL
Max. magasság (beültetve)
0,057" (1,45mm)