SIT1566AI-JV-18E-32.768E
DigiKey raktári szám
1473-31295-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-31295-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-31295-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT1566AI-JV-18E-32.768E
Leírás
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Részletes leírás
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oszcillátor 1,8V 4-UFBGA, CSPBGA
EDA / CAD modellek
SIT1566AI-JV-18E-32.768E modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±3ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
5,3µA
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
4-UFBGA, CSPBGA
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-CSP (1.54x.84)
Típus
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. (1,54mm x 0,84mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Kimenet
LVCMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V