SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
DigiKey raktári szám
1473-1313-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-1313-1-ND - Vágott szalag (CT)
1473-1313-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
Leírás
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Részletes leírás
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 1,2V ~ 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
EDA / CAD modellek
SIT1532AC-J5-DCC-32.768E modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
+75ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Sorozat
Max. üzemi áram
1,3µA
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
4-UFBGA, CSPBGA
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-CSP (1.54x.84)
Típus
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. (1,54mm x 0,84mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Kimenet
LVCMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,2V ~ 3,63V