SIT1532AC-J5-AA3-32.768E megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
32.768 kHz XO (standard) NanoDrive™ Oszcillátor 1,2V ~ 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BLE power savings part 2
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT1532AC-J5-AA3-32.768E
DigiKey raktári szám
1473-30155-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1473-30155-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT1532AC-J5-AA3-32.768E
Leírás
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SIT1532AC-J5-AA3-32.768E modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±75ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Sorozat
Max. üzemi áram
1,3µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-UFBGA, CSPBGA
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-CSP (1.54x.84)
Típus
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. (1,54mm x 0,84mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Kimenet
NanoDrive™
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,2V ~ 3,63V