TANGO24/1M/SMAM/S/RP/17
DigiKey raktári szám
TANGO24/1M/SMAM/S/RP/17-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TANGO24/1M/SMAM/S/RP/17
Leírás
RF ANT 2.4GHZ PUCK RP-SMA MALE
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Bluetooth, WLAN, Zigbee™ Korong RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 3dBi RP-SMA apa panelre szerelhető
Kategória
Antenna típusa
Korong
Gyártó
Siretta Ltd
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
1,5
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
3dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
RP-SMA apa
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
0,591" (15,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Felhasználás
Bluetooth, WLAN, Zigbee™
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz