EFR32MG24A010F1024IM48-BR
DigiKey raktári szám
336-EFR32MG24A010F1024IM48-BRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFR32MG24A010F1024IM48-BR
Leírás
IC RF TXRX+MCU BLE 48QFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
IC RF TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth v5.3 2,4GHz 48-VFQFN szabadon lévő kontaktus
Kategória
Érzékenység
-94,8dBm
Gyrt.
Memória mérete
1024kB Flash, 128kB RAM
Sorozat
Soros interfészek
ADC, GPIO, I2C, I2S, SPI, IrDA, UART
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
GPIO
32
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,8V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Vételi áram
4,4mA ~ 5,1mA
Típus
TxRx + MCU
Adási áram
5mA ~ 19,1mA
RF család / szabvány
Bluetooth
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)