F1A1-383815-6R8N
DigiKey raktári szám
595-F1A1-383815-6R8NTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
595-F1A1-383815-6R8NCT-ND - Vágott szalag (CT)
595-F1A1-383815-6R8NDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
F1A1-383815-6R8N
Leírás
FIXED IND 6.8UH 1A 212 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1 A 212ohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
F1A1-383815-6R8N modellek
Kategória
Telítési áram
750mA
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
212ohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±30%
Méretek
0,150" H. x 0,150" Sz. (3,80mm x 3,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)