6SL32202YC240UF0
DigiKey raktári szám
3473-6SL32202YC240UF0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
6SL32202YC240UF0
Leírás
G120X IP20 200...240V 7.5KW FSC
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Frekvenciaváltó 200 ~ 240V 37,8A 7500 W lemezre szerelhető
Kategória
Kimeneti feszültség
200 ~ 240V
Gyártó
Siemens
Kimeneti áram
37,8A
Sorozat
Kimeneti teljesítmény
7500 W
Csomagolás
Doboz
Tápfeszültség
200 ~ 240VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 45°C