6EP13343BA10
DigiKey raktári szám
3473-6EP13343BA10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
6EP13343BA10
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 240W
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264 VAC, 176 ~ 550 VAC (2PH) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
6EP13343BA10 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Hatásfok
91%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,76" H. x 2,76" Sz. x 4,92" M. (121,0mm x 70,0mm x 125,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264 VAC, 176 ~ 550 VAC (2PH)
Tanúsítvány
CB, cCSAus, CE, CSA, cULus, FM, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
10 A