5SY44018
DigiKey raktári szám
3473-5SY44018-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
5SY44018
Leírás
SUP PTOR 5SY4 4P 480V 1A 5K D-TR
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító 1A 400 V AC 72 V DC kar DIN-sín
Kategória
Névleges AC feszültség
400 V
Gyártó
Siemens
Névleges DC feszültség
72 V
Sorozat
Működtető elem típusa
kar
Csomagolás
Ömlesztve
Pólusok száma
4
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nincs
Rögzítés módja
DIN-sín
Tanúsítvány
CCC, CE, EAC, IMQ, RCM, UR, VDE
Névleges áram (Amper)
1A