5SJ41407HG40
DigiKey raktári szám
3473-5SJ41407HG40-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
5SJ41407HG40
Leírás
MCB 5SJ4 1P 240V 40A SAME PH 14K
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító 40A 400 V AC 60 V DC kar DIN-sín
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
5SJ41407HG40 modellek
Kategória
Névleges AC feszültség
400 V
Gyártó
Siemens
Névleges DC feszültség
60 V
Sorozat
Működtető elem típusa
kar
Csomagolás
Ömlesztve
Pólusok száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nincs
Rögzítés módja
DIN-sín
Tanúsítvány
CCC, CE, CSA, EAC, UL, VDE
Névleges áram (Amper)
40A