3SU11500BB201FA0
DigiKey raktári szám
3473-3SU11500BB201FA0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3SU11500BB201FA0
Leírás
PUSHBUTTON. RED
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló DPST-NO/NC standard panelre szerelhető, Elülső
EDA / CAD modellek
3SU11500BB201FA0 modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
500 V
Gyrt.
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb
Sorozat
Működtető elem/sapka színe
piros
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP66/IP67/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 22,30mm átmérő
Típus
standard
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Áramkör
Mechanikai élettartam
10,000,000 ciklus
Kapcsolási mód
BE-(BE), KI-(BE)
Elektromos élettartam
10,000,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
10A (AC/DC)
Alap típusszám
Névleges AC feszültség
500 V