3SU11036AA601AA0
DigiKey raktári szám
3473-3SU11036AA601AA0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3SU11036AA601AA0
Leírás
LED PNL IND WHT 29.50MM SRW TER
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa fehér 110V Csavaros sorkapocs
EDA / CAD modellek
3SU11036AA601AA0 modellek
Kategória
Feszültség
110V
Gyártó
Siemens
Panelkivágás formája
Kerek
Sorozat
Panelkivágás mérete
0,88" (22,30mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Lencse mérete
29,50mm átmérő