3SU11036AA203AA0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Siemens
Raktáron: 0
Adatlap
Siemens
Raktáron: 0
Adatlap
LED Jelzőlámpa piros diffúz 110V Rugós sorkapocs
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
3SU11036AA203AA0
DigiKey raktári szám
3473-3SU11036AA203AA0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3SU11036AA203AA0
Leírás
LED PNL IND RED DIF 22MM SRW TER
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
3SU11036AA203AA0 modellek
Kategória
Feszültség
110V
Gyártó
Panelkivágás formája
Kerek
Sorozat
Panelkivágás mérete
0,88" (22,30mm)
Csomagolás
Doboz
Lencse mérete
22,00mm átmérő