3RT23161AP00
DigiKey raktári szám
3473-3RT23161AP00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3RT23161AP00
Leírás
CONTACTOR RES S00 18A 230VAC 4NO
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 4PST-NO (4 Form A) 18 A 230VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Gyártó
Siemens
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
195,5VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Bekapcsolási idő
35 ms
Tekercs feszültsége
230VAC
Kikapcsolási idő
13 ms
Érintkező kialakítása
4PST-NO (4 Form A)
Tekercs teljesítményfelvétele
24,3VA
Névleges áram
18 A