3RT20251AC24 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Siemens
Raktáron: 0
Adatlap
Siemens
Raktáron: 0
Adatlap
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 17 A 24VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
3RT20251AC24
DigiKey raktári szám
3473-3RT20251AC24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3RT20251AC24
Leírás
CONTACTOR S0 16A 24VAC 2NO/2NC S
Részletes leírás
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Bekapcsolási feszültség
20,4VAC
Bekapcsolási idő
40 ms
Tekercs feszültsége
24VAC
Kikapcsolási idő
16 ms
Tekercs teljesítményfelvétele
67VA
Névleges áram
17 A