3RT20161AN61
DigiKey raktári szám
3473-3RT20161AN61-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3RT20161AN61
Leírás
CONTACTOR S00 9A 200VAC 1NO SCRW
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 9 A 200 ~ 220VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Gyártó
Siemens
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
170VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Bekapcsolási idő
35 ms
Tekercs feszültsége
200 ~ 220VAC
Kikapcsolási idő
14 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Tekercs teljesítményfelvétele
26,4VA
Névleges áram
9 A