3RT12656AB36 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Siemens
Raktáron: 0
Adatlap
Siemens
Raktáron: 1
Adatlap
Raktáron: 0
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 265 A 23 ~ 26VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
3RT12656AB36
DigiKey raktári szám
3473-3RT12656AB36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3RT12656AB36
Leírás
CONTACTOR VAC S10 265A 23-26V 3P
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kapcsolási feszültség
1000VAC - max.
Gyártó
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
95 ms
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási idő
80 ms
Tekercs feszültsége
23 ~ 26VAC/DC
Tekercs teljesítményfelvétele
700W
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Alap típusszám
Névleges áram
265 A