3RQ30531SG30
DigiKey raktári szám
3473-3RQ30531SG30-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3RQ30531SG30
Leírás
RELAY GEN PURP SPST 3A 110-230V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3RQ30531SG30 modellek
Kategória
Max. kapcsolt teljesítmény
90W
Gyrt.
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Sorozat
Tulajdonságok
visszajelző lámpa
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
3 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
10 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Tanúsítvány
CCC, CSA, EAC, UL
Névleges áram
3 A
Relé típusa
Kapcsolási feszültség
30VDC - max.