3RA61201EB32
DigiKey raktári szám
3473-3RA61201EB32-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3RA61201EB32
Leírás
DOL COMPACT STARTER 24VUC 8-32A
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Motorindító 24VAC/DC Táp 32A 690V Terhelés
Kategória
Motorok száma
1
Gyártó
Siemens
Kimeneti feszültség
690V
Csomagolás
Ömlesztve
Kimeneti áram
32A
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti teljesítmény
11000 W
Típus
modul
Tápfeszültség
24VAC/DC
Motor típusa
AC-motor
Rögzítés módja
DIN-sín
Vezérlési / meghajtási mód
Motorindító
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C