3RA21201GA240BB4
DigiKey raktári szám
3473-3RA21201GA240BB4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3RA21201GA240BB4
Leírás
STARTER DOL S0 4.5-6.3A 24VDC SC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Motorindító 24VDC Táp 4,9A 690V Terhelés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3RA21201GA240BB4 modellek
Kategória
Motorok száma
1
Gyártó
Siemens
Kimeneti feszültség
690V
Sorozat
Kimeneti áram
4,9A
Csomagolás
Doboz
Kimeneti teljesítmény
3730 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
24VDC
Típus
modul
Rögzítés módja
DIN-sín
Motor típusa
AC-motor
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C